Katalogi 2017


 
Profi & Industrija 2017


Generali 2016/2017

obiščite nas

REM POWER Skupina d.o.o.
Poslovna cona Komenda
Pod lipami 10, 1218 Komenda

Pokaži na zemljevidu

vprašajte nas

Potrebujete pomoč
ali imate vprašanje?
T.: 08 2000 940
pon-pet: 08:00 do 16:00
E: info@rem-power.com

Kontakti


REM POWER Skupina d.o.o.
Poslovna cona Komenda,

Pod lipami 10

1218 Komenda

 

  www.dilex.si
  E: info@rem-power.com
  T: 08 200 09 20
  F: 08 200 09 21 

 Prodaja

 

 E: komerciala@rem-power.com

 T: 08 200 09 40

 Servis

 

 E: servis@rem-power.com
 T: 08 200 09 35

 Skladišče

 

 E: skladisce@rem-power.com
 T: 08 200 09 34

 Računovodstvo in finance

 

 T: 08 200 09 32

 

 Direktor podjetja

 Miloš Ulčar

 E: milos.ulcar@rem-power.com

 

 Prodaja

 

 

 Nina Durini

 E: nina.durini@rem-power.com

 

 Marketing

 

 

 Alenka Toplak

 E: alenka.toplak@rem-power.com

 

 Komerciala

 

 

 Katja Rakuša

 E: katja.rakusa@rem-power.com


 Nabava

 

 

 Miha Prebil

 E: miha.prebil@rem-power.com

 

 Servis

 

 

 Servis

 E: servis@rem-power.com

 

 Finance

 

 

 Andreja Rakuša

 E: andreja.rakusa@rem-power.com

 

 Logistika

 

 

 Kristina Gril

 E: kristina.gril@rem-power.com


Novosti

O podjetju

O spletni strani

Kontakt

REM POWER Skupina d.o.o.
Poslovna cona Komenda,
Pod lipami 10,
SI - 1218 Komenda
Telefon: +386 8 200 09 20
E-pošta: info@rem-power.si
©2018 REM POWER Skupina d.o.o. Vse pravice pridržane.