Katalogi 2017


 
Profi & Industrija 2017


Generali 2016/2017

obiščite prodajni salon

Dilex d.o.o.
Poslovna cona Komenda
Pod lipami 10, 1218 Komenda

Pokaži na zemljevidu

vprašajte nas

Potrebujete pomoč
ali imate vprašanje?
T.: 08 2000 940
pon-pet: 08:00 do 16:00
E: info@dilex.si

Kontakti


Dilex d.o.o.
Poslovna cona Komenda,

Pod lipami 10

1218 Komenda

 

  www.dilex.si
  E: info@dilex.si
  T: 08 200 09 20
  F: 08 200 09 21 

 Prodaja

 

 E: komerciala@dilex.si

 T: 08 200 09 40

 Servis

 

 E: servis@dilex.si
 T: 08 200 09 35

 Skladišče

 

 E: skladisce@dilex.si
 T: 08 200 09 34

 Računovodstvo in finance

 

 T: 08 200 09 32

 

 Direktor podjetja

 Miloš Ulčar

 E:milos.ulcar@rem-maschinen.com

 T: 08 200 09 20

 

 Direktor prodaje

 

 

 

 Hrvoje Žignić

  E:h.zignic@rem-maschinen.com

 T: 08 200 09 26

 

 Marketing

 

 

 

 Alenka Toplak

 E:alenka.toplak@rem-maschinen.com

 M: 051224 986

 

 Komerciala

 

 

 

 Katja Rakuša

 E:komerciala@dilex.si

 T: 08 200 09 53


 Nabava

 

 

 

 Miha Prebil

 E:miha.prebil@dilex.si

 T: 08 200 09 24

 

 Servis

 

 

 

 Servis

 E:servis@dilex.si

 T: 08 200 09 35

 

 Računovodstvo

 

 

 

 Branka Koncilija

 E:branka.koncilija@dilex.si

 T: 08 200 09 33


 Finance

 

 

 

 Andreja Rakuša

 E:andreja.rakusa@dilex.si

 T: 08 200 09 03

 

 Logistika

 

 

 

 Kristina Gril

 E:tajnistvo@dilex.si

 T: 08 200 09 20


 Salon

 

 


 Ajda Škrokov

 E:salon@dilex.si

 T: 08 200 09 40


Novosti

O podjetju

O spletni strani

Kontakt

Dilex d.o.o.
Poslovna cona Komenda,
Pod lipami 10,
SI - 1218 Komenda
Telefon: +386 8 200 09 20
Telefax: +386 8 200 09 21
E-pošta: info@dilex.si
©2013 Dilex d.o.o. Vse pravice pridržane.